Super Mária bicykluje!

Super Mária bicykluje!
Máme tu druhý ročník časovo limitovanej a vekovo neobmedzenej, zábavnej outdoorovej hry pre všetkých prázdninových skautov, ktorí počas najbližšieho týždňa majú chuť vysadnúť na bicykel a zažiť menšie dobrodružstvo.
O čo presne ide?
Každé ráno pred šiestou rannou hodinou, sa na zborovej a facebookovej stránke nášho zboru objaví indícia (fotka,opis,súradnice,…) ku konkrétnemu miestu, buď vo Veľkom Záluží, jeho blízkom alebo (ne)ďalekom okolí. Na každý jeden deň je vždy iné miesto, prípadne 2 miesta na deň. Nasledujúci deň sa miesto automaticky ruší a objaví sa indícia k ďalšiemu.
Keď to miesto lokalizujem tak čo s ním?
Spolu s indíciou k miestu bude pridaný aj časový interval, kedy je možné miesto navštíviť, resp. kedy sa na ňom bude nachádzať Super Mária, aby vám odovzdala zlatku. V inom čase na mieste nebude.
Hrám sám za seba, alebo ako?
Odporúčam hrať minimálne v dvojiciach, ale vítaní sú aj jednotlivci, celé družiny, zmiešané tímy v počte max.3 členovia. Tímy, alebo jednotlivci sa zapíšu Super Márii pri ich prvom stretnutí s ňou. Pri tímoch s viac členmi musí Super Máriu na mieste navštíviť tím najviac bez jedného ich člena a to tak, že ten istý člen nesmie chýbať dva krát po sebe.
O čo hrám a ako to vyhrám?
V tejto hre je podstatné zúčastniť sa, stráviť čas s priateľmi, na vzduchu a trochu si zašportovať a zabaviť sa. V hre sa síce zbierajú zlatky a ide o to získať ich čo najviac, ale skúste si viac užiť cestu k ich získavaniu ako ich samotné držanie, pretože cieľom hry je cesta k nemu.
Kedy sa hra začína a končí?
Prvá indícia k miestu sa objaví v nedeľu, 6.8. Posledná o týždeň v nedeľu, 13.8..
 
Ešte niečo čo by som mal/a vedieť?
Keďže hra sa volá Super Mária bicykluje, tak bicyklujeme aj my. Na všetky miesta príďte vždy výlučne na bicykli. Nejde o to byť na mieste prvý, ale prísť naň v uvedenom časovom intervale. Radšej vyštartuje skôr, aby ste sa potom nenáhlili a pamätajte na bezpečnosť a mimo dedinu noste prilbu.
BONUS
Okrem zlatiek, ktoré bude možné získať na mieste podľa indície, počas hry bude možné nájsť aj bonusové zlatky, o ktorých sa dozviete iba od Super Márii keď sa budete pýtať.
Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa spýtať Márii kedykoľvek a kdekoľvek.
Prajem vám šťastnú cestu a verím, že sa budeme od nedele denne stretávať na zaujímavých miestach počas nášho bicyklového dobrodružstva.
Bicyklovaniu opäť zdar!

3 thoughts on “Super Mária bicykluje!

  1. zuzu

    Som zmätená z tých dátumov ani jeden nieje nedeľa. 🙂

  2. Mária

    no, tak, toto mi nevychádza 😀 😀 vďaka za pozorné čítanie, už je to teraz správne 😉

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *