S novým rokom 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣tu máme novú časovo limitovanú a vekovo neobmedzenú súťaž pre všetky kreatívne duše, ktoré sa chcú podeliť o svoju radosť umeleckým okom. Máme tu Farbičky radosti☺️!

O čo ide?
Ide o súťaž v kreslení?, ktorej témou je RADOSŤ. O radosť v akejkoľvek podobe. Môže to byť radosť, ktorú si sám prijal, alebo ju naopak niekomu daroval?, alebo ju spozoroval v maličkostiach dňa, v úsmeve dieťaťa?, vo východe slnka☀️, v modlitbe?, počas prechádzky či rozhovoru?, alebo v tichu a samote?. Čo je radosť pre teba? Kde ju nachádzaš ty? Kde si ju našiel naposledy?

Ako mám kresliť?
Technika kresby je úplne na tebe. Ceruzka✏️, farbičky, vodovky, akryl, čokoľvek, čo ti vyhovuje??. Podmienkou však je, že tvoj výtvor musí byť kreslený rukou, teda nemôže ísť o počítačovú grafiku ani nalepovanie obrázkov či nejakého materiálu. Veľkosť kresby je minimálne vo formáte A5 a maximálne A2?.

Do kedy mám čas?
Súťaž prebieha od 3.1. do 24.1.⏰ a každý skaut môže poslať až 2 kresby. Tie odfotografuj a pošli na marika.bridova@gmail.com Originál si samozrejme nechaj, bude ešte potrebný.

O čo hrám??
Predovšetkým o radosť z tvorby☺️. Z času, ktorý venuješ premýšľaniu o radosti a jej zachyteniu na papier. Ďalej hráš o to, že túto svoju radosť pošleš ďalším ľuďom, čím sa ešte znásobí?. A okrem toho hráš aj o nejaké tie vecné ceny z nie len maliarskeho prostredia?.

Tak radostne do kreslenia!❤️⚜️

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.