Máme tu už štvrtý ročník, časovo limitovanej a vekovo neobmedzenej, zábavnej outdoorovej hry pre všetky prázdninové skautky a skautov, ktorí počas najbližšieho týždňa majú chuť vysadnúť na bicykel a zažiť menšie dobrodružstvo.

O čo presne ide?

Každé ráno po šiestej rannej hodine sa na zborovej a facebookovej stránke nášho zboru objaví indícia (fotka, opis, súradnice,…) ku konkrétnemu miestu, buď vo Veľkom Záluží, jeho blízkom alebo (ne)ďalekom okolí. Na každý jeden deň je vždy iné miesto, prípadne 2 miesta na deň. Nasledujúci deň sa miesto automaticky ruší a objaví sa indícia k ďalšiemu.

Keď to miesto lokalizujem tak čo s ním?

Spolu s indíciou k miestu bude pridaný aj časový interval, kedy je možné miesto navštíviť, resp. kedy sa na ňom bude nachádzať Super Mária, aby vám odovzdala zlatku. V inom čase na mieste nebude.

Hrám sám za seba, alebo ako?

Odporúčam hrať minimálne v dvojiciach, ale vítaní sú aj jednotlivci, celé družiny, zmiešané tímy v počte max. 3 členovia. Tímy, alebo jednotlivci sa zapíšu Super Márii pri ich prvom stretnutí s ňou. Pri tímoch s viac členmi musí Super Máriu na mieste navštíviť tím najviac bez jedného ich člena a to tak, že ten istý člen nesmie chýbať dva krát po sebe.

O čo hrám a ako to vyhrám?

V tejto hre je podstatné zúčastniť sa, stráviť čas s priateľmi, na vzduchu a trochu si zašportovať a zabaviť sa. V hre sa síce zbierajú zlatky a ide o to získať ich čo najviac, ale skúste si viac užiť cestu k ich získavaniu ako ich samotné držanie, pretože cieľom hry je cesta k nemu.

Kedy sa hra začína a končí?

Prvá indícia k miestu sa objaví vo štvrtok, 1.8., posledná o týždeň v piatok, 9.8.

Ešte niečo čo by som mal/a vedieť?

Keďže hra sa volá Super Mária bicykluje, tak bicyklujeme aj my. Na všetky miesta príďte vždy výlučne na bicykli. Nejde o to byť na mieste prvý, ale prísť naň v uvedenom časovom intervale. Radšej vyštartujte skôr, aby ste sa potom nenáhlili a pamätajte na bezpečnosť a mimo dedinu noste PRILBU.

BONUS

Okrem zlatiek, ktoré bude možné získať na mieste podľa indície, počas hry bude možné nájsť aj bonusové zlatky, o ktorých sa dozviete iba od Super Márii keď sa budete pýtať.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa spýtať Márii kedykoľvek a kdekoľvek.

Prajem vám šťastnú cestu a verím, že sa budeme od štvrtka denne stretávať na zaujímavých miestach počas nášho bicyklového dobrodružstva.

Bicyklovaniu zdar!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.