Kráľ otvára svoje pokladnice, aby mohol rozdávať!

Už sa Vám stalo, že vykonaním malého skutku sa udialo veľké dielo? Ak nie, tak práve v týchto dňoch sa môžeme o niečo také pokúsiť. Vykonaním malého skutku, hoci nám to môže byť aj zaťažko, sa môže udiať veľká zmena.

Je to akoby kráľ otvoril svoju pokladnicu. Stačí len málo, aby on mohol dať veľa.

S odvahou do toho!

 

Máme tu limitovanú, časovo ohraničenú výzvu:

01.11.2018 0:01 – 08.11.2018 23:59

Miesto konania: Slovensko, celé

V dňoch od 1. do 8. novembra môžeme získať nebo skrze úplné odpustky pre duše zosnulých v očistci.

Podmienkou na ich získanie je: v deň Spomienky na všetkých zosnulých 2. novembra navštíviť kostol alebo kaplnku a pomodliť sa modlitbu Otčenáš a Vyznanie viery, a modlitbu na úmysel Svätého Otca. Nebo pre dušu možno získať od poludnia predchádzajúceho dňa, až do polnoci určeného dňa.

Druhý spôsob je navštíviť cintorín raz denne, počas oktávyod 1. novembra do 8. novembra a aspoň mysľou sa pomodliť za zosnulých.
Zároveň je potrebné splniť tri podmienky, a to prijať sviatosť zmierenia, krátko predtým alebo potom, Eucharistiu, najlepšie v tej istý deň, a pomodliť sa na úmysel Svätého Otca. Počas týchto dní treba vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu, i všednému.

Poďme Ďalej, ďalej a Vyššie!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.